godziny pracy : 10:00 - 22:00
Telefon : 724998366
Godziny pracy : 10:00 - 22:00
Telefon : 724 998 366

O mnie

Łukasz Russa

Twój mobilny masażysta

Kilka słów o mnie... i o tym co lubię robić. Czyli jak to się stało, że zostałem masażystą.

Masaż był mi bliski od wielu lat. Jak tylko się dało to kogoś masowałem. Nie był to specjalistyczny zabieg. Jednak przynosił wymierne skutki. Dużą satysfakcją było patrzeć na to jak ludzie reagowali radością na te kilka chwil masażu barków.

Myśl aby pójść drogą masażu zrodziła się dzięki podpowiedziom bliskich osób, które dostrzegły w moich dłoniach potencjał. Z początku nie wyobrażałem sobie tego. Nawet już po zdanym egzaminie dyplomowym nie dopuszczałem do siebie myśli zostania w zawodzie. Jednak potrzeba samorealizacji zwyciężyła. Jak również chęć niesienia pomocy w ten sposób.

W swoim życiu podejmowałem się różnych zajęć. Jak co niektórzy wiedzą ukończyłem studia licencjackie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Nabyta wiedza przez te studenckie lata bardzo pomaga mi w komunikacji z ludźmi których napotykam na swej drodze zawodowej.

Mam nadzieję, że zdrowie i siły pozwolą mi jak najdłużej pomagać innym poprzez masaż. Dużą radość sprawia mi każda osoba, która korzysta z mocy moich dłoni. Satysfakcję wewnętrzną daje mi każde dobre słowo, konstruktywna uwaga. Jak również polecanie moich usług kolejnym osobom.

image
Zarezerwuj już teraz czas dla siebie

Umów się na masaż w Twoim domu!

Rekomendacje

Poznaj opinie innych