godziny pracy : 10:00 - 22:00
Telefon : 724998366
Godziny pracy : 10:00 - 22:00
Telefon : 724 998 366

Rezerwacje

Rezerwacja masażu – krok po kroku: 

1. Z poniższej listy usług wybierz interesujący Cię masaż. (Jeśli chcesz zapisać dwie osoby „po sobie” wybierz masaż dla dwojga, w informacje dodatkowe będziesz mógł wpisać imię i nazwisko drugiej osoby. Podobnie jeśli chcesz wybrać więcej niż jedną usługę wybierz masaż dla dwojga – w informacje dodatkowe wpisz drugi masaż jaki chcesz otrzymać. 
2. Następnie przejedź na dół listy i kliknij w przycisk „Dalej”.
3. Na tym etapie wybierz odpowiadający Ci dzień i godzinę masażu. (Jeśli dana godzina nie jest widoczna znaczy, że jest już zajęta przez kogoś innego). Po wyborze odpowiadającego Ci czasu kliknij przycisk „Dalej”.
4. W otwartym oknie wypełnij formularz. Jeśli umawiasz masaż u mnie pierwszy pomiń pierwsze pola z „E-mail” oraz „Hasło”. Przejedź niżej i wypełnij swój formularz z danymi. Jeśli już zamawiałeś u mnie masaż wystarczy, że się zalogujesz bez potrzeby ponownego wypełniania danych. Proszę podaj dane zgodne z prawdą. Po zrobieniu tego kliknij przycisk „Dalej”. 5. Po przejściu do podsumowania rezerwacji możesz sprawdzić swoje dane. Na tym etapie dopiero założyłeś konto ale jeszcze nie potwierdziłeś rezerwacji wizyty. Nastąpi to dopiero po kliknięciu w „Dalej”.
6. Brawo! Właśnie zarezerwowałeś masaż dla siebie. Teraz możesz sprawdzić swoją skrzynkę pocztową czy dostałeś e-mail z dokonaną rezerwacją. I czekać cierpliwie aż ja zatwierdzę Twoją rezerwację. Jeśli nie masz wiadomości w odebranych sprawdź folder SPAM. Jeśli również tam nie pojawiła się ta ważna wiadomość, skontaktuj się ze mną. Dziękuję za cierpliwość! 🙂

Zarezerwuj wizytę

Wybierz usługę dla siebie.

Step 1/5
thankyou
summary
details
date
services

Razem

0.00 zł

Blog

Poznaj z bliska świat masażu

Pijawki – życiodajne robaczki…
Pijawki – życiodajne robaczki…
2024-04-29
Komentarze (0)
Kurs masażu antycellulitowego bańką chińską
Kurs masażu antycellulitowego bańką chińską
2024-04-07
Komentarze (2)
Życzenia na Nowy Rok 2024
Życzenia na Nowy Rok 2024
2023-12-31
Komentarze (0)